Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У МБК відсвяткували День Святого Валентина

«День Святого Валентина – свято закоханих, свято краси, молодості, чарівності, романтики. Нехай у цій залі аура буде романтичною, настрій – фантастичний, ваші обличчя – усміхнені і щасливі, погляди – загадкові, а серця – сповнені любові та ніжності. День Святого Валентина – це свято люблячих сердець», – такими словами ведучі розпочали святкове дійство.

Гумористичне шоу «Любов з першого погляду» прийшлося до душі глядачам. Артисти Будинку культури вдало перевтілилися в Юлєшку, Мері, Галину, Владзьо, Алекса та Василя. Звідусіль лунав сміх та гучні оплески. Співпала і романтична пара. Нею стали «українські господарі» Василь та Галина. Під аплодисменти глядачів пара відправилася в подорож по околицях Баранівки.

Шляхом жеребкування на сцені МБК було визначено переможців "СЕЛФI БАТЛУ." Ними стали :

I мiсце - №34 Танюша Дерейко https://vk.com/photo-108474491_400541800

II мiсце - №3 Таня Лавренчук https://vk.com/photo-108474491_398131364

III мiсце - № 11 Юлiя Муравська https://vk.com/photo-108474491_398276616

Переможці отримають подарунки та солодощі від організаторів конкурсу.

Присутні у залі глядачі підспівували та аплодували учасникам концертної програми. Свої таланти у Валентинів день продемонстрували: гурт «Козаки-козаченьки», Юлія Ейсмонт, Марія Маркіна, Валерій Ляхович, акробатка Аліна Коломієць, вихованці Будинку дитячої творчості, джаз ансамбль «Ретро-блюз»,  студія спортивного бального танцю, Даша Анхім, Саша Лисенко, Даша Мартинюк, ВІА школи мистецтв, танцювальний дует Саша і Юля, Маша Кондратенко та Оксана Чаплінська. Щирі посмішки та сміх викликала у глядачів сценка «Про это», яку майстерно втілили у життя Олександр та Галина.

Подарунки учасникам концертної програми надали спонсори: компанія "Оріфлейм" (м. Баранівка вул. Леваневського 23), меблева фабрика "Гермес" та Тетяна Супрунець.

Усі, хто завітав на найромантичніше свято року, отримали багато гарних емоцій та залишилися задоволеними цим заходом. А тому, хто із певних причин не зміг прийти, доведеться чекати наступного року й жалкувати про втрачену нагоду приємно провести вечір.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/976/

 

Друк E-mail