Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Персональна виставка Полюшкевича Л.П.

У Баранівському районному історико-краєзнавчому музеї 5 лютого відкрито персональну виставку картин майстра народної творчості Полюшкевича Леоніда Павловича.

На відкритті експозиції до слова було запрошено художника Володимира Кравчука, заступника голови райдержадміністрації Володимира Хіміча, Баранівського міського голову Анатолія Душка, брата Леоніда Павловича – Анатолія, представника Першотравенської селищної ради.

Полюшкевич Леонід Павлович живе і творить у селищі Першотравенськ. Його картини неодноразово експонувалися на виставках у Житомирі, Баранівці, Першотравенську. Художник часто пише роботи на замовлення, дарує твори мистецтва друзям.

"Загалом у мене більше тисячі робіт. Перевагу я надаю жанру живопису та колориту фарб. Багато доводиться продавати, щоб купувати фарби. Здебільшого пишу картини масляними фарбами, а це зараз недешеве задоволення. Натхнення є завжди, але не вистачає часу, щоб його реалізувати. Пишу багато копій картин відомих художників. Так, на шедеврах, я вчуся. Поки люди дивляться телевізор, я вивчаю мистецтво", - розповів Леонід Полюшкевич.

На своїй персональній виставці митець представив більше 30 картин.

Роботи Полюшкевича Леоніда Павловича у музеї будуть експонуватися до 16 лютого. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку. Вхід вільний.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/956/

Друк E-mail