Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Реєстрацію місця проживання передано органам місцевого самоврядування

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» (№ 2984).

Зокрема, органам місцевого самоврядування надано повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання особи, ведення відповідного реєстру територіальної громади.

Прикінцевими та перехідними положеннями ухваленого Закону, визначено: до 4 квітня 2016 року житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи й організації, що забезпечували або забезпечують ведення картотек із питань реєстрації фізичних осіб, мають передати їх відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад. До цієї самої дати зазначеним органам мають бути передані картотеки з питань реєстрації фізичних осіб, наявні в його територіальних. Передача картотек з питань реєстрації фізичних осіб здійснюється одночасно з передачею у комунальну власність обладнання для зберігання та обробки зазначених картотек, якщо воно перебуває у державній власності.

Саме з метою впровадження  вищезазначеного закону, в частині виконання повноважень органами місцевого самоврядування з реєстрації місця проживання громадян та зняття з реєстрації місця проживання, у Баранівській міській раді запланована нарада по даному питанню, де буде окреслено плани заходів щодо реалізації у місті норм нового діючого законодавства.

 

Друк E-mail