Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У місті існує проблема встановлення меж прибудинкових територій

У Баранівці нараховується 35 багатоповерхових будинків. З розвалом Радянського Союзу, із зникненням Баранівського фарфорового заводу власники квартир залишилися наодинці із своїми проблемами.

У 2012 році Баранівською міською радою було створено ОСББ. Але враховуючи українське законодавство та тотальну безвідповідальність, не вдалося переконати жителів у тому, що вони є власниками не тільки квартир, а й будинків в цілому (дахів, сходів, прибудинкових територій).

На даний час прибудинкових територій офіційно немає, бо незважаючи на всі роз’яснення міської ради, мешканці жодного із 35 будинків не звернулися за наданням дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж.

Коли прибудинкові території знаходяться у власності мешканців будинку, то жителі самі вирішують кому і де будувати гаражі, встановлювати дитячі майданчики, садити квіти і т. д.

Нещодавно до міської ради звернувся громадянин міста із заявою про надання дозволу для виділення земельної ділянки під будівництво гаража. Слідом за ним прийшли «скаржники». Ці люди категорично проти того, щоб був гараж.

Баранівська міська рада не може бути арбітром між сусідами. Тому в черговий раз звертаємося до співвласників багатоповерхівок із проханням виготовити проекти землеустрою (встановити межі прибудинкових територій), бо жодне рішення про відведення земельних ділянок для будівництва гаражів віднині надаватися не буде.   

 

Друк E-mail