Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Загальні Збори (Конференція) Асоціації міст України відбулися 23 січня у Києві

У суботу, 23 січня 2016 року, Баранівський міський голова Душко А. О. побував на засіданні Правління та на Зборах  Асоціації міст України.

На засіданні Правління АМУ було затверджено план роботи Правління та виконавчої дирекції на 2016 рік. Також було прийнято рішення рекомендувати Зборам обрати керівником Асоціації Київського міського голову Кличка В. В. Правління прийняло ряд рішень щодо проведення Зборів Асоціації Міст України.

За пропозиціями регіональних відділень до складу Правління АМУ включили нових членів Правління в тому числі і Баранівського міського голову Душка Анатолія Олександровича. Виконавча дерекція винесла зміни на затвердження черговими Зборами АМУ.

На Правлінні до учасників Зборів звернувся Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України Г. Зубко. Він відповів на поставлені членами Правління запитання та дав високу оцінку роботі АМУ, вказавши на те, що надзвичайно важливим є збільшення доходів місцевих бюджетів через надання додаткових повноважень. Він наголосив, що у 2016 році органам місцевого самоврядування буде передано повноваження на управління землями.

Досить бурхливо пройшли Збори Асоціації. У них взяли участь більше 200 представників органів місцевого самоврядування-членів АМУ.

Головою Асоціації було обрано Кличка В. В. За підсумками голосування кандидатуру Київського міського голови підтримала абсолютна більшість учасників Зборів.

Звертаючись до учасників Зборів новообраний Голова Асоціації В. Кличко сказав: «Я вдячний вам за довіру. Головне завдання для нас – це реальні перетворення та реформи в кожному місті та містечку заради комфорту і гідного життя мешканців».

На порядок денний Загальних Зборів було винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації. Зокрема, міські голови заслухали та схвалили Звіт Ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності Правління Асоціації та стану сплати членських внесків за 2013 - 2015 роки та кошторис АМУ на 2016 рік. Міські голови обговорили та затвердили Звіт про діяльність Правління та виконавчої дирекції АМУ за 2015 рік. Також учасники зборів ухвалили Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення найбільш актуальних питань місцевого самоврядування. На обговорення було винесено зміни до Статуту Асоціації. Збори схвалили пропоновані зміни.

В рамках загальних Зборів АМУ відбулося офіційне відкриття проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який Асоціація реалізуватиме за підтримки USAID. Для участі у церемонії відкриття на засідання прибув Посол Сполучених Штатів Америки Джеффрі Р. Пайєтт. Завдяки цьому проекту буде розвиватися співпраця Асоціації міст України та уряду для поглиблення демократії, посилення процесів децентралізації та зміцнення місцевого самоврядування.

До слова було запрошено Голову Верховної Ради України В. Гройсмана. «Дуже важливо, щоб від наших з вами дій кожен громадянин України відчував, що у його житті щось змінилося. Дуже важливо, щоб влада місцевого самоврядування була ефективною, абсолютно прозорою і професійною. Це наше з вами завдання», – наголосив Голова Парламенту.

Президент Петро Порошенко взяв участь у Загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України. Глава держави присвятив свій виступ децентралізації – тому, що вже зроблено і вже дає перші результати, а також тому, що ще необхідно зробити – та закликав присутніх мерів міст до спільної роботи над втіленням децентралізації у життя.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/948/

 

Друк E-mail