Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Стратегічна сесія для правління та виконавчого апарату АММУ пройшла у Миргороді

15-16 січня у Миргороді Полтавської області відбулася стратегічна сесія, у якій взяли участь члени правління, ревізійної комісії та виконавчого апарату Асоціації малих міст України. Участь у роботі стратегічної сесії взяв Баранівський міський голова Душко А. О., який є членом правління АММУ від Житомирського регіонального відділення.

Метою заходу було доопрацювання та актуалізація стратегічного плану організації на період з 2016 по 2020 роки. Спільними зусиллями учасники сесії актуалізували місію та бачення організації, її стратегічні напрямки, оперативні цілі, а також напрацювали ряд рекомендацій щодо проектів, які допоможуть цих цілей досягти.

В межах стратегічної сесії також відбулося чергове засідання правління Асоціації малих міст України. На ньому було заслухано звіт про роботу в 2015 р. та обговорено план роботи на 2016 р. На засіданні розглядалося питання залучення фінансування на пріоритетні проекти Асоціації.

Захід відбувся за підтримки шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні», який реалізується Академією Фольке Бернадотта, Асоціацією малих міст України та Центром Разумкова за фінансування Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA).

Загальні збори (Конференція) уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ відбудуться 23 січня 2016 року у Києві. Від Житомирщини участь у роботі Конференції візьме Душко О. А., як представник малих міст та Сухомлин С. І. – представник великих міст.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2015/944/

Друк E-mail