Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади

ЙДУТЬ ТЕХНІЧНІ РОБОТИ
САЙТ ТИМЧАСОВО МОЖЕ БУТИ НЕДОСТУПНИМ

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

Буде здійснено коригування проекту реконструкції станції знезалізнення

Баранівською міською радою у 2013 році виготовлено проект реконструкції станції знезалізнення, яким передбачено будівництво додаткової водонапірної башти з приєднанням її до існуючої системи водоочистки. Щороку ми подавали його у фонд регіонального розвитку з метою включення у фінансування.

Цьогорічне літо внесло корективи у плани та поставило серйозні завдання  перед системою водопостачання міста, адже майже вдвічі збільшилося споживання води, гостро постало питання її подачі на верхні поверхи багатоповерхівок міста, збільшилося обертання води в башті та виявилися інші недоліки в існуючій системі.

28 грудня 2015 року на запрошення керівництва міста у Баранівку приїхали інженери – проектанти з КП "Житомирводпроект", які разом із в. о. директора КП «Баранівка міськводоканал» Юрієм Сергійовичем Дерев’янком обговорили проблему водопостачання в місті.

Після обстеження існуючої станції знезалізнення, що знаходиться на вул. Старченка, було прийнято рішення здійснити коригування проекту її реконструкції. Будівництво ще однієї водонапірної башти дасть змогу стабілізувати тиск в системі водопостачання, а збільшення потужності станції знезалізнення забезпечить якість води.
Гості з Житомира також порадили зробити кільце системи водопостачання, що дасть змогу цій системі стати безперебійною у випадку аварії на будь-якій частині водогону.

Згідно листа КП «Баранівка міськводоканал» від 22.12.2015 року Баранівською міською радою буде профінансовано проект будівництва резервної свердловини з прокладанням водогону по вул. Гоголя.

Планів багато. Тож надіємося, що бюджет 2016 року не відбере у нас останні надії на реалізацію важливих інфраструктурних проектів. 

  • DSC_0714m
  • DSC_0717m
  • DSC_0726m

Друк E-mail