Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Засяяли вогники головної новорічної ялинки міста

На площі Волі 18 грудня зібралося чимало жителів Баранівки. Дорослі та дітлахи долучилися до святкового дійства – відкриття головної новорічної ялинки міста.

 

Зі словами щирих привітань до присутніх звернувся міський голова. Зокрема, Анатолій Олександрович сказав: «Ми сьогодні започатковуємо низку новорічних свят. Я надіюся, що згодом буде сніг і додасться до новорічного настрою ще й погоди гарної. Вітаю всіх вас із наступаючими новорічними та різдвяними святами. Бажаю всім миру, добра, свята новорічного і снігу.»

Міський голова разом із святим Миколаєм вручили переможцям та учасникам конкурсу «Найкраща ялинкова іграшка» дипломи, подяки, грошові премії та солодкі подарунки.

Отець Роман побажав веселих різдвяних свят, зцілення від святого Миколая від усіх хвороб, щоб залишилися всі негаразди, хвороби, непотрібні піклування в цьому році, а Новий рік був для нас щасливим, добрим, благословенним, щоб ми його прожили з радістю і задоволенням.

З наступаючими новорічними святами жителів міста привітали святий Миколай та Новий рік, Дід Мороз та Снігуронька, а колядок заспівали учасники художньої самодіяльності міського Будинку культури ім. Анатолія Пашкевича.

«Один! Два! Три! Ялиночко, світи!!!», - під такі дружні вигуки дітвори засвітила свої вогники головна новорічна ялинка міста.

Зелена красуня у цьому році прикрашена різноманітними гірляндами, кольоровими кульками, іграшками у формі великих цукерок та національним прапором, складеним із синьо – жовтих електричних гірлянд. До новорічних та різдвяних свят засвітилися кольорові фігури з дюралайту та ілюмінація по вулиці Соборній.

Наше місто «одягло» новорічне вбрання дякуючи зусиллям працівників відділу житлово – комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради. Незважаючи на примхи погоди, робітники кілька днів поспіль працювали задля створення святкового настрою.

На завершення святкового дійства святий Миколай роздав дітям цукерки, а працівники міськради пригостили дорослих шампанським. Тепла святкова атмосфера панувала на відкритті головної новорічної ялинки міста.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2015/908/

Друк E-mail