Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Засідання виконавчого комітету 23.12.2015р.

Баранівська міська рада 7-го скликання повідомляє, що 23.12.2015 року о 14:00 год. у залі засідань міської ради за адресою вул. Соборна, 20, м Баранівка відбудеться друге засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради на якому будуть розглядатися наступні питання порядку денного:
1.    Про розгляд проекту рішення про місцевий бюджет та матеріалів що до нього додаються на 2016 рік.
2.    Про постановку на квартирний облік.
3.    Про план роботи виконавчого комітету на  перше півріччя 2016 року
4.    Про затвердження складу комісії з організації проведення почесних поховань.
5.    Про визначення переліку підприємств, установ, організацій та видів суспільно корисних робіт для відбування покарання особам, яким судом призначені громадські роботи у 2016 році.
6.    Про внесення змін до кошторису на проведення новорічних свят.
7.    Про визначення місць для розміщення  засобів пересувної дрібно-роздрібної торгівлі на території м Баранівка на період новорічних і різдвяних свят та проведення святкових продовольчих ярмарків.
8.    Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції виконавчого комітету (щодо зміни поштових адрес, номерних знаків будівель; щодо надання пільг по батьківській платі за харчування дітей ДНЗ; про надання матеріальної допомоги жителям м Баранівка; звернення з інших питань)
9.     Різне
На засідання виконавчого комітету запрошуються керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представники засобів масової інформації.
Проекти рішень можна отримати для ознайомлення в заступника міського голови – керуючого справами виконкому Загорської Оксани Сергіївни.

 

Друк E-mail