Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Відкриття кімнати Червоного Хреста

Приводом для зібрання жителів мікрорайону Заріччя, керівництва Баранівської міської ради, депутатів, представників районної організації Товариства Червоного Хреста України та державного підприємства «Баранівське ЛМГ» стала важлива та значуща подія.

У п’ятницю, 11 грудня 2015 року, у приміщенні колишнього ФАПу відбулося урочисте відкриття кімнати Червоного Хреста.

До присутніх звернувся міський голова. Анатолій Олександрович Душко привітав громаду з цією подією, зазначивши, що мешканці матимуть можливість отримувати медичне обслуговування поблизу своїх домівок, адже віддаленість від центра міста та річка Случ для багатьох людей часто стають нездоланними перепонами. Дякуючи співпраці Баранівської міської ради та районної організації Товариства Червоного Хреста України стало можливим втілення у життя сподівань зарічанців про відновлення роботи медичного закладу у їхньому мікрорайоні. У цьому ж приміщенні буде діяти і аптечний пункт. Жителі матимуть змогу тут же придбати потрібні їм ліки.

З подарунками та щирими словами прибули на захід депутати міської ради Ільчук Олексій Назарович та Присяжнюк Василь Пилипович. Представники ДП «Баранівське ЛМГ», на чолі з головою профкому Юрчуком Миколою Федоровичем, вручили медсестрі набір канцтоварів та пообіцяли надавати допомогу у вирішенні проблем, що виникатимуть у роботі закладу. До привітань долучилися і керівник Баранівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Кундельська Людмила Вікторівна та її заступник, що працює на громадських засадах, Вишинський Сергій Сергійович.

Медсестра Рудковська Маргарита Володимирівна подякувала усім, хто фінансово, власною працею та зусиллями допоміг створити затишну кімнату для надання необхідної медичної і соціальної допомоги та запевнила, що робитиме все, що в її силах для покращення здоров’я та вирішення соціальних проблем мешканців мікрорайону Заріччя.

На завершення урочистостей, міський голова запросив присутніх ознайомитися з приміщенням, де є усе необхідне для надання доступної та якісної допомоги тим, хто її потребує.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2015/887/

Друк E-mail