Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Благоустрій Баранівки

Працівниками відділу благоустрою та житлово-комунального господарства Баранівської міської ради проводилася заміна ламп ЖКУ 100 Вт на території міста.

Нещодавно надійшли лампи потужністю 70 та 150 Вт і роботи по покращенню освітлення вулиць продовжені.
Планується відновлення роботи ілюмінації (освітлювальних фігур) на опорах по вулиці Соборній.

Дерев’яну огорожу, яка встановлена відділом благоустрою та ЖКГ по вул. Звягельській № 14, буде продовжено і біля будинку № 16.

Постійно здійснюються виїзди працівниками відділу благоустрою та житлово-комунального господарства за зверненнями громадян.

Колись ринки, які ми тепер називаємо «стихійними», були нормою. Та розвиток суспільства не стоїть на місці і рухається вперед. Але проблема торгівлі на проїжджих, пішохідних частинах чи просто на землі залишається. Щоп’ятниці працівниками Баранівської міської ради, КП «Баранівка міськводоканал» та Баранівським відділенням поліції біля ринку проводиться інспектування місць, не призначених для торгівлі, адже «стихійні» продавці заважають руху пішоходів, загрожують санітарній безпеці та порушують благоустрій міста.

 

Друк E-mail