Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Зустріч із спеціалістами служби обліку природного газу

Відбулася зустріч із спеціалістами служби обліку природного газу ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ» та ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» у залі засідань Баранівської міської ради.

У ході зустрічі було розглянуто такі питання:

  1. Нова форма квитанції про сплату за спожитий природний газ.
  2. Порядок оплати за спожитий природний газ.
  3. Проведення нарахувань та обсягів у квитанції за звітний період.
  4. Звірка показників лічильника з даними споживача.
  5. Порядок надання пільг та оформлення субсидій.
  6. Укладання угод із комунально-побутовими споживачами. 

Присутні дізналися про те, що розпочав свою роботу новий контакт-центр. Клієнти компанії можуть отримати консультаційні послуги по телефону (0412) 55-80-04 та (097) 60-60-104 чи електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. сім днів на тиждень з 8:00 до 20:00.

На сайті 104.ua для споживачів Житомирщини з’явилася нова послуга – Особистий кабінет. Зареєструвавшись, кожен клієнт може внести показання лічильника, перевірити стан свого особового рахунку, дізнатися свій тариф, стежити за хронологією показань лічильника та історією оплати, надіслати звернення.

Обсяг спожитого природного газу та розмір плати за нього розраховується (за період з 1 числа минулого місяця до 1 числа поточного місяця). Для точного розрахунку обсягу спожитого природного газу споживачу необхідно зафіксувати показання лічильника на 1-е число місяця та передати їх до ПАТ «Житомиргаз» впродовж наступних 5 днів. У випадку відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховує газорозподільне підприємство.

Не встигли з якихось причин передати фактичні показання? Тоді їх з датою зняття необхідно вказати у відривному талоні рахунку. Вказані у талоні фактичні показання лічильника потрапляють в автоматизовану програму обліку. Виходячи із фактичних показань лічильника автоматично проводиться перерахунок споживання та заборгованості. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці.

Не отримали рахунку від газопостачального підприємства до 15 числа наступного місяця? У такому випадку можна самостійно зняти показання лічильника, розрахувати обсяг і вартість спожитого природного газу і сплатити за нього в будь-який зручний спосіб не пізніше 25 числа наступного місяця.

Під час зустрічі жителі міста отримали вичерпні відповіді на запитання, з якими зверталися до спеціалістів служби обліку природного газу ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ» та ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».


Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2015/800/

Друк E-mail