Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Друга сесія 7-го скликання Баранівської міської ради

Відповідно до статті  46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати другу сесію Баранівської міської ради  07 грудня 2015 року о 14:00 год. у залі засідань міської ради.

Порядок денний:

 1. Про затвердження регламенту роботи Баранівської міської ради.
 2. Про внесення змін до штатного розпису виконавчого апарату міської ради.
 3. Про затвердження звіту про виконання бюджету.
 4. Про внесення змін до міського бюджету.
 5. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії Баранівської міської ради на право оренди двох нежитлових приміщень загальною площею 71.8 м.кв. міського Будинку культури ім. А. Пашкевича.
 6. Про затвердження оцінки частини нежитлових приміщень ДНЗ «Сонечко» по вул. Соборна, 40.
 7. Про затвердження плану роботи міської ради на І півріччя 2016 року.
 8. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.
 9. Розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ, організацій з інших питань, що входять до компетенції міської ради.        
 10. Земельні питання.
 11. Різне.

 На сесію запросити депутатів обласної та районних рад, голову районної ради,  голову РДА, заступників голови РДА, членів міськвиконкому, керівників підприємств, організацій, установ, громадських організацій та представників засобів масової інформації.
З проектами рішень можна ознайомитися на дошці оголошень міської ради, у секретаря ради Оханського Юрія Миколайовича (вул.Соборна,20, адмінбудинок, 2-й поверх, каб.№9) та на офіційному сайті Баранівської міської ради в мережі Інтернет.

Друк E-mail