Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Чи бути школі та медпункту в мікрорайоні Заріччя?

До міського голови Душка А.О. надійшло звернення, яке підписали 86 мешканців Баранівки.

«Шановний Анатолію Олександровичу! Вітаємо вас з перемогою на виборах. У нас жителів міста Баранівки (мікрорайон Заріччя) виникла актуальна проблема і лише такий енергійний і ініціативний мер, як ви, здатен нам допомогти. В нашому Заріччі розташована школа, яку хочуть закрити. На сьогоднішній день в ній навчається 78 учнів. Три роки тому був зроблений капітальний ремонт. Мікрорайон Заріччя розташований за річкою від центральної частини м. Баранівка, дітям незручно добиратись туди. Шлях додому (навіть і на автобусі) забиратиме у дітей той час, який вони можуть використати із користю на гуртки та факультативи. Разом із тим, у містах, як правило, кожен район має свою інфраструктуру, до якої відноситься і школа. Невже жителі Заріччя не варті того, щоб їх життя і життя їх дітей було комфортним і зручним? Адже саме і це Ви, Анатолію Олександровичу, завжди втілюєте у життя і тому ми вже вдруге підтримали вас, як міського голову. Ми щиро сподіваємося на ваше розуміння ситуації і віримо в те, що наше Заріччя не залишиться без школи.»

8 листопада у приміщенні Баранівської ЗОШ І-ІІ ст. відбулося зібрання жителів мікрорайону Заріччя, на якому Анатолій Олександрович Душко пояснив, що безпосереднє керівництво школами району здійснює райдержадміністрація через відділ освіти, що школи знаходяться у районній комунальній власності. Баранівська міська рада не приймала і не може приймати ніяких рішень щодо функціонування шкіл та вважає що неприпустимою є навіть розмова про закриття освітнього закладу без обговорення із мешканцями міста, без врахування їхньої думки. На зустрічі з жителями мікрорайону Заріччя міський голова сказав, що проблема ширша, ніж думають люди. З огляду на те, що робиться в правоохоронній системі, в економіці відкритим є питання якою буде Україна і скільки людей залишаться у ній жити.

Прикро було почути від батьків про те, що внутрішні туалети, на облаштування яких вони здавали гроші, не працюють через відсутність води. «Це службове недбальство», - охарактеризував дану ситуацію Душко А.О.

Баранівська міська рада не має можливості фінансувати школи, але готова допомагати у вирішенні проблем функціонування освітніх закладів.

А. О. Душко сказав: «Розділяю стурбованість батьків і буду робити все для того, щоб школа у Заріччі працювала. Щоб у майбутньому мати покоління, яке візьме на себе відповідальність за країну і народ, ми маємо розвивати освітянську галузь.»

 

Користуючись нагодою, мешканці мікрорайону Заріччя підняли ще одне наболіле для них питання. Деякий час на фінансуванні органів місцевого самоврядування перебували медпункти. Після передачі їх у підпорядкування лікарні, перестав функціонувати ФАП у Заріччі. Враховуючи побажання громадян, міський голова звернувся з листом до голови райдержадміністрації Вельчинського М. Р., голови райради Мялківського С. С. та головного лікаря Баранівської КРЦЛ Шатровського І. В., у якому просить посприяти в організації роботи по прийому лікарем у приміщенні бувшого ФАПу.       

  

Друк E-mail