Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Звернення міського голови Душка Анатолія Олександровича до мешканців Баранівки.

Закінчилися місцеві вибори. У зв’язку із змінами до виборчого законодавства мешканців міст України, в котрий раз, поставили в складне становище. У людей абсолютно нагло вкрали право висуватися кандидатами до міських, районних та обласних рад, адже суб’єктами виборчого законодавства визначено партії. На мій погляд, люди не мали змоги оцінити кандидатів по причині складності самих бюлетенів. Нікому не секрет, що велику роль зіграли на місцевих виборах розкручені партійні бренди, нікуди не подівся рудимент минулого - адмінресурс, ми не стали жити по новому, не стали жити краще, «з-під палки», або тому, що «так потрібно», люди проголосували за провладну партію.

Прикро, що лише незадовго до виборів перша особа держави помітила негативні явища у ході виборчого процесу. Можу сказати, що людина незахищена не тільки під час виборчих перегонів, адже у нас в країні відсутнє право як таке, майже унеможливлена адміністративна та кримінальна відповідальність по причині беззубого, двоякого, аморфного законодавства. В той час, коли друковані засоби масової інформації газети й журнали для того, щоб видаватися мають отримати ліцензію, кожен може зареєструвати свій Інтернет-ресурс (блог, спільноту чи групу у соціальних мережах) і вважати, що він не несе відповідальності за зміст того, що публікується та виноситься на суд громадян. Стосовно мене впродовж останнього року велася агресивна, брудна кампанія з метою дискредитації мене, як кандидата на посаду Баранівського міського голови. Вважаю що будь-яка інформація перед опублікуванням її в засобах масової інформації, в тому числі й на Інтернет ресурсах, має бути перевірена на достовірність. Правова держава зобов’язана захищати своїх громадян від наклепів та безпідставного поливання брудом. Обіцяю громадянам міста, що в законний спосіб буду робити все для того, щоб привести українські закони стосовно інформаційних джерел до вимог світового та європейського законодавства.

Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати всім виборцям, які підтримали мене і дали можливість продовжувати роботу та реалізувати намічені плани. Враховуючи п’ятирічний досвід роботи у місцевому самоврядуванні, буду намагатися організувати роботу міської ради ще ефективніше, прозоріше, через тісний контакт та обговорення планів і проектів з громадою. Звертаючись до мешканців міста, прошу усіх бути відповідальними за санітарний та екологічний стан узбіч доріг, берегів річок, місць відпочинку, прилеглих будинкових територій, кладовищ, а існуючі з 2011 року вуличні та будинкові комітети - активізувати співпрацю з міською радою.

Дуже надіюся, що від слів про децентралізацію влади, від політики геноциду щодо бюджетів сіл, селищ та малих міст українська влада перейде до реальних справ щодо передачі повноважень органам місцевого самоврядування. Вірю, що в Україні є розумні, патріотичні люди, котрим Бог дасть владу і ми станемо на шлях реформ задля покращення життя людей, захисту їх інтересів, посилення позиції нашої держави у світі.

Враховуючи погіршення матеріального становища громадян, поганого стану здоров’я, тяжких хвороб, непомірних цін на продукти харчування та енергоносії, я, як голова Баранівської міської ради, буду зосереджувати величезну увагу на підтримці жителів міста, в тому числі й матеріальній. Отже, приміщення міської ради прошу вважати будинком послуг для громадян, в якому двері завжди відкриті.

Щиро Ваш Анатолій Душко.

   

Друк E-mail