Відділ благоустрою та житлово-комунального господарства міської ради у дії.

Опубліковано у Архів новин

Усі ми хочемо жити в ошатному місті, ходити та їздити рівними, освітленими вулицями, мати змогу відпочити у гарних скверах та парках.

Для того, щоб наші бажання стали дійсністю, установи, організації, представники бізнесу, жителі міста повинні докласти зусиль.  

Днями працівниками відділу благоустрою та житлово-комунального господарства Баранівської міської ради вивезено та розгорнуто відсів біля Зарічанської кладки – 5т., по І пр. Калиновому – 21т., на вул. Комарова – 10т., по І пр. Ярослава Мудрого – 10т. та біля багатоповерхових будинків по І пр. Звягельському.

Проведено ремонт лінії електромереж на провулках Житомирських, вулицях Котовського, Зарічній, Івана Франка.

Встановлено трьохлінзовий світодіодний прожектор біля Хрестовоздвиженського храму (мікрорайон Заріччя) та підключено його до мережі вуличного освітлення.

По вулиці Незалежності проводилося обрізання гілля, яке заважало руху транспорту та пішоходів. Зрізано також і дві берези на кладовищі.

Працівниками філії «Баранівський райавтодор» проводиться заміна асфальтового покриття на частині тротуару вздовж вулиці Першотравенської від базару до вулиці Старченка.

Надіємося, що Баранівка буде гарним, чистим містом, у якому приємно жити і куди завжди хочеться повернутися. 

 

Друк