Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Ремонт тротуарів у центрі міста

Через Баранівку проходять дороги державного значення. Це вулиці Звягельська (Дзержинського), Ярослава Мудрого (Ново-Комсомольська) та Першотравенська. До сьогоднішнього дня не зрозуміло хто мав би ремонтувати тротуари обабіч них.

Простим людям важко, а іноді і не хочеться розбиратися чим відрізняються комунальні і державні дороги, їм важко пояснити що таке Бюджетний кодекс і що ним регулюється та цим і не потрібно займатися. Головним у діяльності місцевої влади має бути вирішення проблем та задоволення потреб, що виникають у жителів населених пунктів. Тому Баранівська міська рада прийняла рішення провести капітальний ремонт тротуару вздовж кінотеатру (роботи вже виконані) та навпроти заводу Случ, де розсипалися бордюри чи то через їхню погану якість, чи просто від часу.

Нині філією «Баранівський райавтодор» ведуться роботи і найближчими днями тротуар, що навпроти заводу Случ не буде своїм виглядом ганьбити наше місто і по ньому буде зручно й безпечно ходити людям.

Безумовно, бюджет 2015 р., який є самим найгіршим з 2010 р., не дає імпульсу місцевій владі зробити більше. Мешканці міста мають зрозуміти, що не робиться не тому, що не знаємо, не бачимо, а тому, що це неможливо на даний час. Віримо у те, що настануть такі часи, коли підемо наступом на погані дороги, тротуари, відсутність освітлення і Баранівка стане таким містом, в яке повернуться ті, кого розпорошило життя по світу в пошуках кращої долі та роботи. 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2015/817/

Друк E-mail