Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Оплата за вивезення твердих побутових відходів

Питання вивезення твердих побутових відходів актуальне в будь-якому місті нашої планети. Ціна цієї проблеми вимірюється чистотою навколишнього середовища та здоров’ям людей. 

Послуги з вивезення сміття у Баранівці надаються відділом благоустрою міської ради на належному рівні. Станом на 1 жовтня 2015 року укладено 3396 договорів з населенням та 201- із установами, організаціями та суб’єктами підприємницької діяльності. Це високий показник, адже 73,8% населення Баранівки користується цією послугою.Оплата за вивезення твердих побутових відходів становить 10 грн. у місяць із одного домоволодіння, але при цьому надається 16 видів пільг. 

Пропонуємо жителям Баранівки для порівняння ознайомитися із тарифами на вивезення твердих побутових відходів у інших населених пунктах. Так, сума плати за місяць у Полонному складає 15 грн. з однієї особи, у Першотравенську – 15 грн. із одного домоволодіння, а у квартирах - 8.50 грн. з однієї особи, у Романові - 10 грн. з однієї особи, у Корці Рівненської області – 6.87 грн. з однієї особи, але не більше ніж 20.61 грн. із з одного домоволодіння чи квартири.

Хочемо зазначити, що попри важку економічну ситуацію наразі у Баранівці про плани на підвищення оплати за вивезення твердих побутових відходів мова не йде.

 

Друк E-mail