День працівників лісу

Опубліковано у Архів новин

 

Професія лісівника належить до таких, де наявність щирої душі просто необхідна. Чути ліс, його мешканців, знати їх болі та тривоги – необхідна риса для професіонала лісового господарства.

Лісівники та мисливствознавці – це професіонали, що в складних, екстремальних умовах зберігають і примножують лісові багатства України, невтомною працею створюють десятки тисяч гектарів нових лісів, мужньо протистоять лісовим пожежам і повеням, захищають лісові угіддя від шкідників та браконьєрів.

Уже традиційно кожну третю неділю вересня лісівники відзначають своє професійне свято. У залі урочистих подій Баранівського лісомисливського господарства зібралися представники усіх підрозділів підприємства.

Привітання з Днем працівників лісу линули з вуст директора ДП «Баранівське ЛМГ» Остудімова А. О., голови райдержадміністрації Вельчинського М. Р., заступника голови районної ради Цицюри В. О., міського голови Душка А. О., голови профкому Юрчука А. Ф., голови ветеранської організації підприємства Лободзінського О. А. Кращі представники своєї професії отримали грамоти та грошові винагороди.

Концертною програмою привітали своїх старших колег і юні лісівники – члени шкільного лісництва «Паросток», які на обласному зльоті шкільних лісництв вибороли перше місце.

Шановні працівники та ветерани лісового господарства, дякуючи Вам за невтомність і самовідданість, щиро бажаємо щастя, добра, достатку та вагомих трудових досягнень.

 

Спасибі людям, що зростили ліс:

За всі дуби, ялини в пишнім гіллі

   І за красу отих зелених кіс,               

В яких стоять гнучкі берізки білі.

М. Познанська

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/_news2015/811/g5

 

 

 

Друк