Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Заподіяно шкоду бювету «Джерельце»

У всьому світі постала проблема якісної питної води. Не оминула вона і нашу Баранівку. Для очищення води, що подається споживачам по водопровідній мережі міста, КП «Баранівка міськводоканал» використовує станцію знезалізнення води. Для жителів та гостей міста працює пункт додаткового очищення води – бювет «Джерельце».

Усі бажаючі мають можливість придбати та споживати очищену й мінералізовану питну воду. Кількість користувачів пункту очищення зростає, адже питна вода дійсно гарної якості.

На превеликий жаль, знаходяться люди, які перешкоджають безперебійній роботі «Джерельця». Невідомі особи у монетоприймач запихають кришечки з пляшок від пива та інший непотріб. У результаті таких зловмисних дій користувачі пункту не мають змоги придбати для споживання питну воду.

Люди, схаменіться! Без води не може бути життя на землі, а перешкоджання у доступі до неї є злочином проти усього живого.

Маємо надію, що зловмисники усвідомлять яку шкоду приносять жителям та не псуватимуть обладнання.

Звертаємося до містян із проханням бути пильними та надавати посильну допомогу у підтриманні правопорядку в Баранівці.  

Друк E-mail