Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Не зроблено з об’єктивних причин

    Баранівська міська рада планувала до кінця 2015 року збудувати підвісний пішоходний міст через річку Случ до мікрорайону Заріччя у районі міського пляжу.

Комунальне підприємство «Житомирводпроект» у 2014 році погодилося виконати проектну документацію. Орієнтовна вартість проекту будівництва мала бути близько 600 тис. грн. Роботи по проектуванню надзвичайно затягнулися у зв’язку із їхньою складністю. Проект був виготовлений та зданий на проходження державної експертизи на початку 2015 року.

    Експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за проектом «Будівництво підвісного пішохідного мосту через р. Случ в м. Баранівка Житомирської області» отриманий Баранівською міською радою 18 травня 2015 року. Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах складає 1473,622 тис. грн.

    Надзвичайно складна політична та економічна ситуація у країні, зокрема на сході України, позначилася на усіх галузях і сферах життєдіяльності нашого міста. Вплинула вона також і на вартість проекту будівництва.

   Після внесення змін до Бюджетного кодексу України, що набули чинності з 1 січня 2015 року, бюджети малих міст, сіл та селищ були автоматично позбавлені надходжень податку з доходів фізичних осіб (наприклад, тільки місто Баранівка втратило 2,8млн.грн. ПДФО), який упродовж багатьох років був бюджетоутворюючим. Крім того, місцеві бюджети зазначених громад втратили й бюджет розвитку, основу якого складали надходження єдиного податку. Склалося так, що у міському бюджеті на капітальні видатки немає жодної копійки. Тому із об’єктивних причин не було розпочато будівництво у цьому році. До сьогоднішнього дня міська рада ще не розрахувалася за виготовлення документації по будівництву підвісного моста (72 тис. грн.).

   Попри труднощі заявляємо про те, що підвісному пішоходному мосту через річку Случ до мікрорайону Заріччя у районі міського пляжу – бути. Міська рада буде робити усе можливе для втілення у життя даного проекту. Ми розраховуємо також на міжнародні гранти та на фонд регіонального розвитку в Житомирській області.

Друк E-mail