Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Виробнича нарада із правоохоронними органами

13 серпня у залі засідань міської ради відбулась виробнича нарада із правоохоронними органами. Узяти в ній участь було запрошено керівників Баранівської міської ради, представників відділу житлово – комунального господарства та благоустрою, начальника Баранівського райвідділу міліції Гнатюка О.І., начальника Баранівського районного сектора управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Нікітчина С.А., директора КП «Баранівка міськводоканал» Зарембу В.Г., голів громадських формувань Оханського Ю.М.(«Порядок у місті») та Кундельського В. М.(« Баранівка-Правопорядок»), представників закладів торгівлі та громадського харчування.

Обговорення першого питання порядку денного про дотримання режиму роботи та продаж підакцизних товарів закладами торгівлі та громадського харчування у вечірній та нічний час проходило активно. Заступник міського голови Гнилориба В.А. нагадав присутнім, що рішенням сесії Баранівської міської ради від 21.07.2011 року заборонена роздрібна реалізація алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території міста Баранівка в стаціонарних об’єктах торгівлі у період із 22 години вечора до 8 години ранку кожного дня, враховуючи вихідні дні та свята.

У ході обговорення міський голова Душко А.О. зауважив, що міська рада зробила пляж, упорядкувала місце відпочинку біля «журавля», поставила альтанки, лавочки у парку, але на жаль у цих місцях постійно розпиваються спиртні напої, залишаються гори сміття, здійснюються правопорушення. Така ж ситуація і в центрі міста.

Підприємці (Шура К. Є., Голумбієвський Ф.Е., Чубар Р.І., Луговський А.О. та ін.) висловили думку, що однією із причин такої поведінки є те, що молодь нічим не зайнята, адже відсутні робочі місця і не організовано належним чином дозвілля. С. А. Нікітчин додав, що не на належному рівні відбувається виховання дітей, бо деякі батьки забувають про виконання своїх обов’язків. Це все є проблемами державного рівня.

Міська влада висловила прохання до представників закладів торгівлі та громадського харчування не порушувати розпорядок роботи та не продавати алкогольних і слабоалкогольних напоїв після 22 години вечора. Підприємці пообіцяли робити усе від них залежне і попросили органи внутрішніх справ оперативно реагувати при скоєнні правопорушень громадянами.

По питанню протидії незаконному видобутку піску та зняття верхнього шару грунту на землях міської ради виступив Душко А.О. Міський голова зазначив, що відбувається розкрадання піску в урочищі «Соснина» й окремі «піщані бізнесмени» заробили чималі статки, грабуючи державу і громаду. Потрібно раз і назавжди припинити незаконний видобуток. Крадіїв повинні притягнути до відповідальності відповідні органи, а громадяни, яким потрібен будівельний пісок, мають купувати його у  комунального підприємства «Баранівка міськводоканал», у якого є відповідна ліцензія та інші дозвільні документи та й ціна менша, ніж у злодіїв.

Начальник Баранівського райвідділу міліції Гнатюк О.І., голова громадського формування «Порядок у місті» Оханський Ю.М та голова громадського формування « Баранівка-Правопорядок» Кундельський В. М. мали слово по питанню взаємодії правоохоронних органів, органів самоврядування та громадських формувань на території міста. Усі зійшлися на думці, що тільки спільними зусиллями можливо навести лад. На території міста й надалі будуть проводитися чергування, патрулювання як у святкові так і в будні дні з метою попередження правопорушень. Червоною ниткою при обговоренні даного питання прозвучала думка про те, що не вистачить у нас правоохоронців, щоб контролювати усе й усіх тому тільки тоді, коли кожна людина поводитиметься гідно буде порядок у державі.

Про заходи щодо попередження пожеж у місті розповів начальник Баранівського районного сектора управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Нікітчин С.А. Він зазначив, що виникнення пожеж відбувається через недотримання будівельних норм і порушення протипожежного режиму.  Сергій Анатолійович запропонував у разі потреби звертатися до служби з надзвичайних ситуацій адже її працівники завжди нададуть консультації та допомогу у вирішенні проблемних питань.

У нас утримується найвищий 5 клас пожежної безпеки. Необережне поводження з вогнем, куріння, несправна електромережа – найчастіші чинники пожеж у побуті в цей період. Варто пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей. Вкрай важливо бути обережними!

    

     

Друк E-mail