Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Чи буде човнова станція?

   Ми неодноразово розповідали про доброчинну діяльність Дмитра Дмитровича Демчишина на території міста Баранівка. Меценат народився у мікрорайоні Заріччя. Тепер проживає на Київщині, але він завжди усім своїм серцем на малій Батьківщині.

   Раніше було опубліковано інформацію про те, що  Дмитро Дмитрович вирішив у Баранівці на березі річки Случ навпроти фізкультурно-оздоровчого комплексу зробити човнову станцію. Цей чудовий проект наштовхнувся на перешкоди. Ось уже рік, як українські чиновники унеможливлюють проходження експертизи проекту землеустрою земельної ділянки розміром 0.05га. Так як і питання отримання дозволу на будівництво малої ГЕС, задум створення човнової станції попав у тенета бюрократичної тяганини. Проект знаходиться на стадії, коли через відсутність експертизи земельну ділянку неможливо передати в оренду. Без відповідно оформленої документації немає змоги приступити до будівництва. Хоча назва «будівництво» звучить дуже голосно, бо включає в себе лише дерев’яний мостик, до якого мали б бути прив’язані човни.

   Дмитро Дмитрович на свій ризик встановив на цій земельній ділянці “грибки”, столик, туалет та ящики для сміття. Комунальне підприємство «Баранівка міськводоканал» за кошти благодійника виконало роботи по очищенню та поглибленню річки. Вивезено більше десятка машин піску.

   Остання розмова міського голови Душка А.О. з меценатом була швидше сумною ніж радісною. Дмитро Дмитрович із величезним нерозумінням розповів про те, що як і всі зони відпочинку зроблені Баранівською міською радою так і ця перетворилася на місце для п’янок. Зранку й до вечора тут розпивають спиртні напої, сміття не прибирають, перекидають ящики, на яких є напис-звернення «Будь сильним – донеси сміття до смітника».

  Через зволікання у проходженні експертизи проекту землеустрою земельної ділянки та варварське ставлення до довкілля людей опускаються руки у тому числі й у Дмитра Дмитровича.

  У черговий раз звертаємося до жителів Баранівки та гостей, до їхньої совісті з проханням поводитися гідно. Читаючи ці рядки, багато хто думає, що хтось має карати порушників. Але не вистачить у нас міліціонерів, щоб поставити їх біля кожної лавочки, альтанки. Тому, як і в усьому цивілізованому світі, на сторожі правопорядку повинне стояти наше сумління.     

Друк E-mail