Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Зроблено добру справу!

   Як відомо природне водовідведення в місті здійснюється трьома існуючими каналами із Заходу на Схід. Перший розташований по руслі річки Душнівка, другий пролягає від «Цегельня 1», перетинає вулицю Звягельську (Дзержинського), третій розташований за ліцеєм в напрямку річки Случ.

   Найбільш  складним і проблематичним для водовідведення є другий канал. У минулі роки було зроблено багато роботи для вирішення даної проблеми. Зокрема, прокладено труби на вул. Партизанська, прокопано велику кількість канав. Основним завданням даних робіт було знизити рівень води й забезпечити швидке водовідведення  під час повені. Тому важливо  було покласти трубу нижче газової при цьому не пошкодивши міські комунікації на перетині вулиці Поліська (Кірова).

   22 липня 2015 року силами відділу благоустрою Баранівської міської ради, під контролем спеціалістів Баранівської дільниці УЕГГ  було зроблено велику роботу. З метою недопущення погіршення ситуації з підтопленням між І провулком Софіївським (Котовського) та вулицею Поліською (Кірова) через  вулицю Поліська (Кірова) було покладено залізобетонну трубу. Але дана проблема може бути вирішена повністю, коли будуть здійснені роботи по поглибленню існуючої канави по всій довжині каналу. Розуміємо, що при виконанні основних робіт не обійтися без відділу благоустрою Баранівської міської ради. Тому звертаємося до мешканців міста по можливості здійснити очищення  та поглиблення існуючої канави. Дана проблема стосується всіх жителів, які весною потерпають від підтоплень. Просимо вас не чекати великої води, яка завжди приходить неочікувано.     

   За здійснення роботи по прокладанню труби на вулиці Поліській (Кірова) особлива подяка начальнику відділу благоустрою Баранівської міської ради Савчуку Василю Андрійовичу, працівникам відділу благоустрою: Бабчуку Олександру Васильовичу, Мищику Миколі Олександровичу, Окончику Сергію Сергійовичу, Остапчуку Олександру Васильовичу, Кольосову Леоніду Юрійовичу, Якимчуку Андрію Миколайовичу, Бондарчуку Петру Антоновичу,   окремо дякуємо КП «Баранівка міськводоканал» за надання екскаватора АТЕК та водію екскаватора Сміховському Станіславу Івановичу.     

 

Друк E-mail