Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Сольний концерт випускника Баранівської школи мистецтв Богдана Карюка

Непересічна мистецька подія відбулася нещодавно у Баранівці. Так, у неділю, 12 липня, у міському Будинку культури ім. А. Пашкевича пройшов сольний концерт випускника Баранівської школи мистецтв Богдана Карюка «Звучить акордеон». Нині юнак навчається у Київському інституті музики ім. Рейнгольда Глієра. Богдан є лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Уже не вперше талановитий юнак радує неперевершеною грою своїх земляків - шанувальників музики. У програмі звучали твори як класичні, так і естрадні, а також ті, на які Богдан робив аранжування. Захоплено сприйняли глядачі виконання музичних творів Володимира Зубицького «Посвята Астору П’яццолі» та Домініко Скарлатті «Соната фа мажор», які були серед тих, що принесли Богдану перемогу на всеукраїнських конкурсах у Ніжині та в Кіровограді.

Окрасою концерту стало звучання бандури. Це суто український інструмент наших предків, які передавали свій талант дітям та онукам. Майстерність гри на бандурі продемонструвала студентка другого курсу Київського інституту музики ім. Рейнгольда Глієра Надія Шило. Особливо тепло глядачі зустріли виконання твору Руслани Лісової «Україно моя», присвяченого тим, хто прагне миру та любить Україну.

Акордеон у поєднанні із бас-гітарою звучить прекрасно. Тож бурхливими оплесками вітали глядачі дует Богдана Карюка та Івана Побережника (студента Житомирського музичного училища ім. Віктора Косенка).

На завершення програми у виконанні тріо у складі Богдана, Надії та Івана пролунав твір сучасного французького композитора Яна Тьєрсена «Ла Ноє».

Глядачі із задоволенням слухали виступи та нагороджували юних артистів бурхливими аплодисментами й вигуками «браво».

Міський голова Анатолій Душко подякував Богдану, Надії та Івану за те, що вони подарували усім такі чудові миттєвості, висловив захоплення високим професійним рівнем виконання музичних творів та запросив узяти участь у концертній програмі з нагоди 450-річчя нашого міста у вересні.

Першим наставником та викладачкою Богдана Карюка була Юровська Галина Степанівна. Завдяки їй він оволодів майстерною грою на акордеоні. Галина Степанівна каже: «Я пам’ятаю той день, коли маленького хлопчика, учня 2 класу, за порадою вчительки Баранівської гімназії, що помітила у нього музичні дані, привів батько у школу мистецтв. Богдан відразу ж пройшов прослуховування. Він був особливою дитиною. Хотілося передати йому свої вміння та знання. Ми їздили на багато конкурсів, виборювали перемоги, але мали місце і розчарування. Шлях був тернистий. Усе це додавало хлопцеві бажання більше займатися та вдосконалювати свою майстерність. Бажаю Богдану у майбутньому успіхів, перемог та з гідністю нести зернята культури у маси.»

А ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей, концертів та вражень від виступів нашого талановитого земляка Богдана Карюка.

    

                                                                                                                      

 

Друк E-mail