Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Подяка від командування солдату-земляку

У ці спекотні липневі дні найгарячішою точною країни є її східна частина, де землю й людей обпікає не тільки літнє сонце, а й вибухи та снаряди. Там досі гинуть люди, палають будинки, здригається повітря від мінометних і гарматних обстрілів. 

І саме там, у самісінькому горнилі подій, борються з жорстоким, підступним і підлим супротивником чимало мешканців нашого міста. Вони – наша гордість, сила і надія. Кожен із них служить чесно й самовіддано, захищаючи інтереси України.

Нещодавно на адресу Баранівської міської ради надійшов похвальний лист від командира військової частини В2731 підполковника І.В.Гараза. У ньому висловлюється вдячність нашому земляку Олексію Володимировичу Вороб’ю, який сьогодні з честю виконує свій військовий обов’язок у зоні проведення АТО.

Надаємо повний його текст. 

«Шановна громада міста Баранівка!

Командування військової частини – польова пошта В2731 – з почуттям гордості повідомляє вас, що з вашого міста, нині наш військовий побратим, Воробей Олексій Володимирович, у важкий для нашої країни час з честю виконує свій військовий обов’язок, служить Батьківщині так, як потребують того державні інтереси, як зобов’язує його Військова присяга і совість.

З початку мобілізації він за короткий термін опанував свою військову спеціальність, став взірцем у виконанні військового обов’язку. Олексій Володимирович користується заслуженим авторитетом у військовому колективі 30-ї окремої механізованої бригади, є надійним помічником своїх командирів та дорожить своїм високим званням – Захисника Вітчизни.

Від усієї душі бажаємо Вам мирного неба, доброго здоров’я, довгих років життя і успіхів в усіх Ваших починаннях.

З повагою та від імені колективу

Командир військової частини польова пошта В2731,

підполковник І.В.Гараз.»

Звичайно, такі рядки, сказані про нашого земляка, дорого вартують. Відзначимо, що Олексій Воробей у мирному житті був звичайною людиною і нічим не вирізнявся серед своїх ровесників. Нині ж, на передовій, проявилися його найкращі якості. 

Хай Господь оберігає нашого відважного солдата-земляка, а ми молитимемося, щоб він повернувся живим і здоровим.

 

 

 

Друк E-mail