Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Футбольний матч ветеранів

30 травня на кращому у Житомирській області стадіоні «Прогрес» відбувся матч ветеранів футболу м. Бердичів та м. Баранівки, присвячений 60-річчю з дня народження В. І. Борецького, видатного футболіста, легкоатлета, тренера, нашого земляка. У 80-х роках минулого століття  Володимир Іванович грав за «Керамік». Після переїзду до м. Бердичева не поривав відносин з Баранівкою.

Ветерани баранівського футболу з радістю відгукнулися на запрошення взяти участь у заходах по вшануванню Володимира Борецького. Символічно, що футбольну команду баранівчан очолив Олександр Миколайович Драган, який у минулому разом із ювіляром грав у «Кераміку». За домовленістю, мінімальний вік футболістів становив 40 років.

З перших хвилин гри на полі домінувала команда наших земляків. Природно, що саме вона повела в грі. Чудовий м'яч з правого флангу забив Василь Денисюк. Після перерви бердичівляни пішли штурмом і не тільки зрівняли, але й установили рахунок 2:1 на свою користь.

Надзвичайно вдалою у Баранівській команді була заміна, в результаті якої замість Миколи Підгурського на поле вийшов міський голова Анатолій Душко. Він скористався прострільною передачею по лівому фланзі, яку зробив Володимир Присяжнюк. Після тривалого рейду по футбольному полю Анатолій Душко зробив точну передачу у штрафний майданчик на Валентина Весельського. Тільки порушення правил завадило останньому «розписатися» у воротах суперника. Капітан команди доручив пробити пенальті дев’ятому номеру Баранівської команди Анатолію Душку. Хоча воротар, відомий пенальтіст, і прочитав задум, але це не завадило великому бажанню баранівських ветеранів поїхати додому без програшу.

Рахунок 2:2 був і бажаним і очікуваним. Не звертаючи увагу на вік, відчувалося прагнення показати високий рівень гри і перемогти, принести радість і вшанувати ювіляра - ветерана спорту В. І. Борецького.

Коли їхали додому, аналізували нереалізовані можливості, говорили про потенціал баранівського футболу, мріяли про те, щоб зареєструвати для участі в обласному чемпіонаті серед ветеранів Баранівську футбольну дружину. А що з цього вийде побачимо і обов’язково напишемо. Тож далі буде…

    

     

     

     

   

Друк E-mail