Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Пролунали останні дзвоники у школах Баранівки

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

29 травня останні дзвінки пролунали у школах Баранівки. Із закінченням навчального року учнів привітали керівники району, міський голова А.О. Душко, заступник міського голови В.А. Гнилориба, директори шкіл, вчителі та батьки.
Свято усіх школярів ніби підводить підсумки нових досягнень. А дітей з відмінними успіхами в наших школах чимало. Про це свідчить кількість грамот та дипломів, якими було нагороджено учнів.

Це особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень.

Свято останнього дзвоника сповнене сонячного тепла, веселих посмішок друзів. Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за книжки у вересні.

    

    

    
 

 

Друк E-mail