Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

В Баранівці відкрили пам’ятний знак героям УПА

       

        Нещодавно до  Баранівської міської ради  звернувся голова  Баранівської районної  організації Радикальної партії Олега Ляшка Ковальський Олег Володимирович  з повідомленням щодо  проведення патріотичного  заходу з нагоди святкування Дня Героїв та відкриття пам’ятного знака героям Української повстанської армії на площі Волі  29 травня  цього року  з 13:00 по 15:00 годину.

      Виконавчим апаратом  міської ради  невідкладно  було направлено лист начальнику Баранівського РВ УМВС України в Житомирській області Морозюку  С.В. з проханням  забезпечити  громадський порядок під час проведення вищезгаданого  патріотичного заходу.     

      Організацію та  відповідальність за проведення даного заходу взяла на себе Баранівська районна організація Радикальна партія Олега Ляшка в особі голови  районної організації даної партії  Ковальського О.В.

      В урочистостях з нагоди відкриття пам’ятного знаку взяли участь керівництво міста та району,  представники трудових колективів.

     Одночасно зазначаємо, що   дозвіл на встановлення пам’ятного знаку  героям УПА був наданий  рішенням 46 сесії 6 скликання від  16.04.2015р. №1914  відповідно до клопотання від 07.04.2015р.   Баранівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка, яке було адресовано на розгляд сесії міської ради.

Друк E-mail