Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний День захисту дітей. Водночас це свято і тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них та допомагає стати на ноги.

«Хай сонцю і квітам всміхаються діти» - під такою назвою у Баранівському міському будинку культури ім. А.Пашкевича пройшов захід для дітей. Присутні мали змогу взяти участь у тематичній бесіді «Мандруємо дорогами правознавства», намалювати малюнок «На асфальті, просто неба, я малюю світ для себе», переглянути виставку дитячих робіт «Світ, про який я мрію», насолодитися святковим концертом «Сузір’я дитячої творчості».

Учасники свята отримали 110 подарунків від постійного спонсору заходів для дітей ТОВ «Органік-мілк»(директор Стретович Олена Олександрівна) та 210 пачок морозива від компанії «Рудь».

Було проведено благодійну акцію «Безпечні канікули». Діти учасників АТО та діти, що перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації у зв’язку із складними життєвими обставинами отримали 145 коробок печива.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

    

     

Друк E-mail