Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Продовжується робота по засадженню клумб

   Працівники відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради продовжують роботу над озелененням міста.

Так, цими днями в Житомирського комунального спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства "Зеленбуд" було закуплено посадковий матеріал та засаджено клумби у сквері біля фонтана, що на майдані Волі. Заквітчані місця відпочинку створюватимуть гарний настрій жителям та гостям міста.

Просимо керівників усіх установ, організацій, власників об’єктів торгівлі продовжити роботу щодо впорядкування клумб на прилеглих територіях та забезпечити належне їх утримання.

   При цьому Баранівська міська рада висловлює щиру вдячність за надану благодійну допомогу на закупівлю розсади квітів приватному підприємцю Чубару Роману Івановичу(400грн.), приватному нотаріусу Присяжнюку Василю Олександровичу(500грн.) та Баранівському споживчому товариству на чолі з Курбатовим Аліджаном Борисовичем(1500грн.).

  Усіх, хто бажає долучитись до благородної справи, просимо телефонувати у відділ благоустрою міської ради 3-12-99.

Кошти просимо перераховувати на р/р35421303041179 ГУ ДКСУ у Житомирській області, МФО 811039 ,код ЄДРПОУ 04344386.

   

    

Друк E-mail