Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

День Перемоги

      9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Територія України стала ареною найзапеклішого збройного протиборства. Буквально кожен клотик її землі переораний бомбами, снарядами, перекопаний солдатськими лопатами, рясно политий кров'ю. Тут відбувалися найжорстокіші битви війни і загинуло чи не найбільше бійців.

Цьогоріч, 9 травня відбулися святкові заходи приурочені до відзначення 70 – річчя Великої   Перемоги у Другій світовій війні.

    У Баранівці урочистості розпочалися ходою ветеранів та трудових колективів міста від райдержадміністрації до майдану Волі. Тут відбувся мітинг – реквієм, який відкрив міський голова А.О.Душко.

На міському стадіоні жителі Баранівки та гості мали змогу насолодитись святковим концертом «Тихі зорі вічної пам’яті» та вболівати за свої команди під час двох футбольних матчів.

Ветеранів частували «солдатською кашею».

Відбулась молодіжна дискотека.

Під час проведення заходів працювала «польова кухня», дитячі атракціони та здійснювалась виїзна торгівля.

    Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробімо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край, а вУкраїні панував мир.

                       

    

Друк E-mail