Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

День пам'яті і примирення

У м. Баранівка 8 травня з нагоди Дня пам'яті і примирення відбувся мітинг. До слова було запрошено голову райдержадміністрації Вельчинського М.Р., о.Романа, о.Миколая та о. Милослава. Присутні поклали квіти до братської могили радянських воїнів, пам'ятного знака воїнів-інтернаціоналістів та пам'ятного знака героям Небесної Сотні.

Для довідки: «…з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів — переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України…установити в Україні День пам'яті та примирення, який відзначати щороку 8 травня…»(Указ Президента України Петра Порошенка 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24 березня 2015 року.)

    

Друк E-mail