Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Привітання ветеранів

   Усе далі відходять грізні й важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: "Ніхто не забутий, ніщо не забуто".

   Скільки б не минуло часу, не зітруться у народній пам'яті світлі імена тих, хто захищав мирне небо. Не забули своїх героїв-воїнів і жителі Баранівки. З кожним роком ветеранів стає все менше та менше, і вони не повинні лишатися поза увагою.

   Так, у переддень славного свята – Дня Перемоги, міський голова Анатолій Олександрович Душко завітав до осель ветеранів, що проживають в місті Баранівка, та привітав із наступаючим світлим святом, вручив подарунки.

   Однією з ветеранів війни є легендарна жінка – полковник медичної служби Ніна Федорівна Мігова. У цьому році в грудні їй виповниться 99 років. Ніна Федорівна народилася в с. Жабориця (нині це мікрорайон Заріччя, що входить до складу м.Баранівка). У лавах армії – з 1939 року. З 1942 року і до самого закінчення війни мужня жінка – на фронті. Брала участь у бойових діях на Західному, 1-му Прибалтійському, 2-му Українському фронтах. Виносила з поля бою, рятувала поранених. Була й сама поранена, але залишалася в строю. Нагороджена бойовими орденами й медалями. Автор книги спогадів «Молодість моя, обпалена війною». Ніна Федорівна Мігова – Почесний житель міста Баранівка.

Дорогі ветерани! Ми, ваші нащадки, звертаємося до вас зі словами вдячності за вашу мужність і героїзм. Це ви зі своїми побратимами наближали свято Перемоги, віддаючи своє здоров’я і життя за наше сьогодення.

Довічний вам уклін і вічна слава!

Друк E-mail