Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Нові клумби

Усі жителі міста та гості пам’ятають, як милували око веселкові барви міських клумб минулого літа. Цьогоріч ми також матимемо змогу насолоджуватись заквітчаною Баранівкою.

Працівники відділу благоустрою уже розпочали засаджувати клумби. Так, висаджено розсаду квітів біля РАГСу. Клумби, що знаходяться на вулиці Соборній та на майдані Волі, будуть заквітчані найближчим часом.

Розсаду квітів для потреб міста виростила приватний підприємець Коробенко Тетяна Анатоліївна, за що їй особлива вдячність. Дякуємо  також приватному підприємцю Ковальчуку Юрію Васильовичу (магазин «Зручний») за наданий посадковий матеріал.

Просимо керівників усіх установ, організацій, власників об’єктів торгівлі допомогти зробити місто кращим, долучившись до благоустрою своїх прилеглих територій.

Цьогорічний бюджет та пожертви на закупівлю розсади квітів мізерні, порівняно з минулим роком. Тому зрадіємо кожній благодійній копійці, кожній квітці.

А  найголовніше – давайте збережемо досягнуте, зробимо кращим наше місто.

 

Усіх, хто бажає допомогти, просимо телефонувати у відділ благоустрою міської ради 3-12-99.

Кошти просимо перераховувати на р/р35421303041179 ГУ ДКСУ у Житомирській області, МФО 811039, код ЄДРПОУ 04344386.

 

Заздалегідь вдячні за розуміння та підтримку

 

   

Друк E-mail