Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

У Баранівці відбувся V обласний фестиваль-конкурс хорової пісні пам'яті Анатолія Пашкевича "Мамина вишня"

25 квітня, у суботу, на  майданчику біля міського будинку культури ім.А.Пашкевича було велелюдно. Уп'яте в Баранівці проходив обласний фестиваль-конкурс хорової пісні пам'яті Анатолія Пашкевича «Мамина вишня». Так на «малій батьківщині» вшановують видатного українського композитора, автора відомих пісень «Степом, степом», «Мамина вишня», «Виростеш ти, сину» та десятків інших творів, які прикрашають репертуари українських вокально-хорових та оркестрових колективів. Варто зазначити, що фестиваль проводиться в Баранівці кожні два роки в чудову весняну пору, коли розквітають в садах вишні, оспівані Анатолієм Пашкевичем.

Цьогоріч участь у конкурсній програмі взяли 36 колективів з різних районів Житомирщини та гості з Полтавщини. Упродовж конкурсної програми журі визначало переможців у кількох номінаціях.

Крім того, присутні мали нагоду переглянути виставку виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва Баранівського району, що розгорнулася у фойє та на майданчику перед міським Будинком культури ім.А.Пашкевича. Міський голова Анатолій Душко привітальним словом відкрив захід.

За підсумками конкурсної програми володарем Гран-прі фестивалю став народний аматорський хор «Поліський передзвін» Житомирського районного будинку культури. У його виконанні прозвучали дві пісні на слова нашої землячки, поетеси Зої Чумак з Кам’яного Броду.

У номінації на краще виконання твору Анатолія Пашкевича переміг вокальний дует Бердичівського палацу культури. У номінації «Кращий музичний супровід» не було рівних оркестру народного аматорського хору «Поліський передзвін» Житомирського районного будинку культури (керівник Євген Грушевий). Кращим диригентом фестивалю-конкурсу став Пупін Василь Іванович, керівник народного аматорського хору «Сузір’я» Бердичівського районного будинку культури. «Приз глядацьких симпатій» від Баранівської районної ради жінок отримав народний жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Попільнянського районного будинку культури.

Призові місця були розподілені таким чином:                                                                                        

І місце - народний жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Попільнянського районного будинку культури;

 - народний вокальний ансамбль «Козаки - козаченьки» Баранівського міського будинку культури ім. А.Пашкевича;

 - хоровий склад народного аматорського ансамблю пісні та танцю «Криниченька» Андрушівського   районного будинку культури. 

ІІ місце -  молодіжний вокальний квартет Бердичівського районного будинку культури;

- народний аматорський ансамбль «Калиновий цвіт» Олевського районного будинку культури; 

- народний аматорський хор «Сузір’я» Бердичівського районного будинку культури; 

- народний вокальний ансамбль «Мальви» Коростенського районного будинку культури;

- народний пісенний ансамбль «Обереги» відділу культури Миргородського міськвиконкому.

ІІІ місце - народний хор «Прислуч» Баранівського міського будинку культури ім. А.Пашкевича;

  • народний хор «Родина» Коростенського міського будинку культури;
  • тріо «Мак» Черняхівського районного будинку культури;
  • вокальний колектив «Горлиця» Чуднівського районного будинку культури;
  • народний ансамбль «Криниченька» Коростенського районного будинку культури.

Упродовж усього фестивалю в залі панував веселий настрій, дружня атмосфера й позитивна енергетика. Глядачі сповна насолодилися безсмертними творами Анатолія Пашкевича у виконанні артистів Житомирщини та гостей із Полтавщини.

    

    

    

    

    

Друк E-mail