Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Триває двомісячник санітарної очистки та благоустрою

Як відомо, упродовж квітня в Баранівці триває двомісячник санітарної очистки та благоустрою. Відрадно, що з кожним роком збільшується кількість охочих долучитися до весняної толоки. Цьогоріч приємною несподіванкою стала участь у заходах окремих релігійних організацій, що діють на території Баранівки.

Так, члени громади Свідків Єгови у п’ятницю, 17 квітня, навели лад біля напівзруйнованої будівлі колишнього санаторію-профілакторію, що знаходиться на розі вулиць Першотравенської та Дубрівського шосе. Буквально за півдня 50 вірян вирубали чагарники, вигребли сміття, листя та вивезли все це технікою міської ради на паспортизоване сміттєзвалище. Цим вони зробили великий внесок у благоустрій міста.

Тому міський голова Анатолій Душко звернувся до настоятеля католицького храму о.Милослава та благочинного Баранівського округу о.Романа з проханням підтримати цей добрий почин та організувати прихожан для участі у весняній толоці. Упевнені, що людина, котра хоча б раз у житті впорядкувала якийсь куточок свого міста, не буде викидати сміття під ноги і псувати красу навколишнього світу. Є надія, що після такого прикладу, який подали Свідки Єгови, кожен житель Баранівки долучиться до благородної справи впорядкування території.

Міськвиконком

 

 

Друк E-mail