Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Каштанова алея героїв-чорнобильців - з новою надійною огорожею

Раніше в місцевих ЗМІ вже повідомлялося про «зелену» акцію, проведену за ініціативи районної спілки «Чорнобиль-94», під час якої при в’їзді в Баранівку з боку Новограда-Волинського було висаджено 264 каштани.

Відразу ж силами педагогічного та учнівського колективу Баранівського професійного ліцею кожне дерево було дбайливо обгороджено. А вже сьогодні, 22 квітня, неподалік від в’їзного знака, де висаджено 4 ряди каштанів, завдяки учням та майстрам ліцею було встановлено суцільну огорожу, яка захистить молоді зелені насадження від корів, коней та інших тварин. До речі, матеріали (жердя) на огорожу надало державне підприємство «Баранівське лісомисливське господарство», за що для них окрема подяка.

Тож тепер каштанова алея надійно захищена і зможе вистояти, коли розпочнеться сезон випасання худоби. Залишається тільки сподіватися, щоб молоді деревця не зазнали наруги від «двоногих вандалів».

Міськвиконком

Друк E-mail