Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Про перейменування вулиці Леніна на вулицю Соборна.

       На  46 сесії 6 скликання від 16.04.2015 року Баранівська міська рада прийняла  регуляторний  акт за  №1906  такого  змісту: «Про перейменування вулиці  Леніна в м.Баранівка на вулицю Соборна».  Дане рішення вступає в силу з моменту його оприлюднення.  Упродовж місяця виконавчим апаратом міської ради  буде проведена робота щодо внесення змін про включення  перейменованої вулиці Соборна  в м.Баранівка  до Словників державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

       Вкотре друкуємо пам’ятку мешканцям міста, у яких виникають питання,пов’язані  з перейменуванням вулиці.

1.Що це коштує?

--Виготовлення та розміщення нових табличок з назвою.

2.Чи необхідно змінювати документи?

--Зміна документів на майно – документи, які засвідчують право власності фізичних або юридичних осіб на об’єкти нерухомого майна – залишаються чинними.

--Зміна реєстрації місця проживання – реєстрацію місця проживання спеціально змінювати не треба.

--Змін в установчих документах – законодавством не передбачено граничних строків зміни юридичної адреси, тому відповідні зміни можуть бути внесені разом з іншими змінами до установчих документів.

                                                          *****

       Разом з тим повідомляємо, що на даній сесії за №1915 прийнято  рішення «Про перейменування вулиць міста» назви яких пов’язані  з комуністичним та націонал-соціалістичним  (нацистським) тоталітарним  режимом. Депутати доручили виконавчому комітету міської ради створити комісію з питань перейменування вулиць та провулків міста з залученням громадських діячів, істориків, політичних  партій тощо.

                                                          *****

     Рішенням №1914 даної сесії надано дозвіл на встановлення пам’ятного знаку героям УПА, який буде встановлено праворуч  від пам’ятного знака «Баранівці -430».

                                                          *****

     Детальніше з рішеннями 46 сесії 6 скликання від  16.04.2015року   можна ознайомитися на   офіційному сайті Баранівської міської ради (http:// mrada-baranivka.gov.ua//)  або  в секретаря міської ради Шикули Зінаїди Петрівни (вул. Леніна,20, адмінбудинок, 2-й поверх,  каб.№9).

 

                                                                            Міськвиконком

 

Друк E-mail