Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Ремонт доріг

Вперше за останні роки в бюджеті Баранівської міської ради відсутні кошти на поточний та капітальний ремонт доріг. Попри труднощі, ми розуміємо, що потрібно шукати можливості виконання елементарних робіт з метою покращення якості дорожнього покриття.

У березні підсипали основу вулиці Макаренка її жителі, а на кошти міської ради сюди ж було вивезено 70т. щебеневого відсіву.

На початку квітня проведено грейдерування вулиць  Житомирська, Набережна, Сонячна, Зоряна, Котовського, Садова, Мічуріна, Шевченка, Островського, Жовтнева, Комсомольська, Пушкіна, Щорса, Комарова, Ломоносова, Зарічна; провулків Житомирських, Садових, Мічуріна, Комсомольських, Гагаріна.

По вулиці Зарічній грейдерним відвалом було частково пошкоджено основу дорожнього покриття, яка являє собою шохи (куски асфальту, каміння з колишнього льонозаводу). Просимо з розумінням поставитись до ситуації, адже грейдерування потрібне для того, щоб у подальшому уникнути великої ямковості  дороги.  

Друк E-mail