Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

ВАНДАЛІЗМ !!!

      У ніч з 10 на 11 березня 2015 року у м. Баранівка стався черговий акт вандалізму. Вкотре невідомі особи понівечили нещодавно відремонтований громадський туалет, який був встановлений у місці відпочинку біля р. Случ. Крім того, з особливим цинізмом пошкоджено дерев’яні альтанки : в одній з них зірвана дерев’яна основа, в іншій - повністю відірваний стіл.

 

      Люди, якщо можна Вас так назвати! Що відбувається з Вашою свідомістю? Чим затьмарений Ваш розум? Що викливає такі страшні спалахи агресії, коли повністю зникає усвідомлення скоєного? Схаменіться! Не спотворюйте до кінця і так Ваше нікчемне існування, адже на цій землі Вам жити.

      А тому звертаємося до всіх громадян, яким відома будь-яка інформація по даному факту, повідомити міську раду (тел. 3-12-99 ) або райвідділ міліції (тел.102) з тим, щоб винних у вчиненому правопорушенні було знайдено і покарано згідно з чинним законодавством України. Анонімність гарантуємо.

Тільки з Вашою допомогою ми зможемо зупинити цих вандалів, а, можливо, попередити і більш важкі злочини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Друк E-mail