Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Міський голова Анатолій Душко привітав з 100-річчям Почесну громадянку Баранівки Ніну Федорівну Мігову

Сьогодні, 16 грудня 2016 року славну дату – 100-річчя з Дня народження – відзначає легендарна жінка, полковник медичної служби, Почесний житель міста Баранівка Ніна Федорівна Мігова.

Ніна Федорівна народилася в с. Жабориця (нині це мікрорайон Заріччя, що входить до складу м.Баранівка). У лавах армії – з 1939 року. З 1942 року і до самого закінчення війни мужня жінка була на фронті, брала участь у бойових діях на Західному, 1-му Прибалтійському, 2-му Українському фронтах, рятувала і виносила з поля бою поранених. Ніна Федорівна була й сама поранена, але залишалася в строю. Нагороджена бойовими орденами й медалями. Легендарна жінка є автором книги спогадів «Молодість моя, обпалена війною» та написала багато віршів.

До оселі Ніни Федорівни цього ювілейного дня завітав Баранівський міський голова. Анатолій Олександрович привітав Почесну громадянку міста з світлим святом, вручив квіти та подарунок, побажав міцного здоров’я, радості і добра ще на багато років життя.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1526

Друк E-mail