Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Декоративний розмай

Баранівка -  місто талановитих дітей. Це незаперечна істина, яка об’єднує баранівську спільноту, незважаючи на політичні погляди, життєві та економічні негаразди.

Вкладаючи свої знання і вміння в кожного з своїх вихованців, керівники гуртків міського Будинку дитячої творчості радіють їх успіхам та перемогам.

Прийнявши участь в обласній виставці - конкурсі «Декоративний розмай»,  юні майстри декоративно-прикладного мистецтва показали свої вміння в розписі на тканині, дереві, склі, ліпленні, бісероплетінні та виготовленні штучних квітів.

Відповідно до програми виставки-конкурсу учасники представили виготовлені власноруч  вироби, виконали практичне завдання і вміло захищали свої роботи.

Журі відмітило високий рівень творчих робіт наших вихованців, завершеність та практичну спрямованість виконання завдань, гарну підготовку до захисту.

Ось і  маємо такі творчі здобутки наших вихованців:
- Абсолютним переможцем в напрямку «Розпис на дереві» стала Стельмах Анастасія учениця 9 класу ЗОШ № 3,  вихованка Бенкіної Тетяни,
- 1 місце   в номінації «Ліплення» виборов учень 8 класу гімназії   Іщук Богдан, керівник Бенкіна Тетяна.
- Дипломом «За втілення творчого задуму» відзначений учень 6 класу ЗОШ №2 Майструк Дмитро  в номінації «Розпис на склі» вихованець Мущинської Олени.
- Дипломом «За втілення творчого задуму» відзначена Гринь Олександра учениця 9 класу ЗОШ № 2 в номінації  «Бісероплетіння» керівник Богун Ольга.

Вагомий внесок в копілку делегації внесла Мартинюк Анна,учениця 8 класу ЗОШ №2, керівник Богун Ольга,  в номінації «Розпис на тканині»

Хочеться привітати з гарним результатом вихованку Бабич Тетяни, ученицю 10 класу гімназії Нечипорук Наталію, яка продемонструвала свою майстерність в номінації «Штучні квіти»

Вітаємо переможців конкурсу і нехай здійснюються їхні мрії.

Керівник гуртків Тетяна Бенкіна

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1501

Друк E-mail