Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Молодіжна рада розпочала роботу

На перше засідання Молодіжної ради міста Баранівка, яке відбулося 2 листопада, завітав міський голова Анатолій Душко. Він привітав молодих людей з тим, що вони стали членами Молодіжної ради, побажав успіху в усіх добрих справах та пообіцяв підтримку та допомогу міської влади.

Заступник міського голови-керуючий справами виконкому Оксана Загорська розповіла присутнім про те, що вона візьме участь у роботі Міжнародного форуму «Демократія і рівність - чи важлива освіта», який відбудеться в Страсбурзі 7-9 листопада. На ньому будуть підніматися питання виховання та розвитку організаторських здібностей і лідерських навичок у молодих людей. Відбудуться також зустрічі з іноземними молодіжними організаціями для обміну досвідом. Оксана Сергіївна привітала присутніх із створенням Молодіжної ради та запевнила в тому, що діяльність новоствореної організації буде гарним прикладом того, що маючи мінімальні можливості реальноо втілювати у життя важливі проекти.

Спеціаліст з інвестиційних питань Наталія Свінціцька порадила молоді взяти участь в освітньому проекті «Відкривай Україну». За його умовами потрібно знайти те, що можна реально змінити власними силами у своєму місті і реалізувати ці зміни. На переможців чекає стажування за кордоном.

Свою роботу Молодіжна рада розпочала з обрання голови. Свої голоси члени ради віддали за Юлію Дем’яненко. Заступником голови обрали Аліну Ковальчук, секретарем – Альону Гриценюк, а заступником секретаря – Сергія Цимбалюка.

Під час засідання піднімалося питання створення логотипу, фірмового бланку та електронної адреси. Молодь обговорювала Статут, план роботи, періодичність скликання засідань та інші організаційні моменти.

Члени Молодіжної ради привітали тих, чиї проекти у конкурсному відборі, який відбувся 27 жовтня, зайняли призові місця. Було прийнято рішення не чекати результатів голосування, а розпочинати втілювати у життя проекти, розроблені на конкурс.

Багато пропозицій та ідей було обговорено у зв’язку із потребою допомоги у зборі коштів на лікування учня 7 класу Баранівської гімназії Дмитра Падуна. Молодь розподілила хто чим буде займатися, щоб допомогти хлопчику.

На майбутнє члени Молодіжної ради запланували провести виховні години в школах, буккросинг (книгооберт), акцію «Бережись велосипедиста», поїздку на Х-фактор та ін.

Бажаємо молодій команді гарних ідей та наснаги у втіленні їх у життя.

Міськвиконком

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1454

Друк E-mail