Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади

ЙДУТЬ ТЕХНІЧНІ РОБОТИ
САЙТ ТИМЧАСОВО МОЖЕ БУТИ НЕДОСТУПНИМ

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

знаходиться за адресою http://otg.mrada-baranivka.gov.ua

У міській раді обговорили проект Генерального плану м. Баранівка

До Баранівської міської ради у жовтні доставлено матеріали містобудівної документації «Генеральний план м. Баранівка Житомирської області», виконані відповідно до договору з Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю. М. Білоконя.

В обговоренні проекту «Генеральний план м. Баранівка Житомирської області» в залі засідань Баранівської міської ради 2 листопада взяли участь заступник міського голови Василь Андрійович Савчук, спеціалісти з питань земельних ресурсів Олена Григорівна Шевчук та Наталія Володимирівна Сус, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Людмила Борисівна Дума, головний спеціаліст  відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Валентина Іванівна Нерода, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Юрій Ульянович Савич, в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Баранівському районі Юрій Георгійович Козир та директор філії «Баранівський райавтодор» Віктор Сергійович Супрунець.

Присутні озвучили свої пропозиції та зауваження. За результатами наради буде складено протокол, який відішлють розробнику для доопрацювання «Генерального плану  м. Баранівка Житомирської області» та для внесення змін у нього.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1453
 

Друк E-mail