Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Приєднуйтеся до акції «Допоможи лікарні овочами»!

Благодійна акція «Допоможи лікарні овочами», оголошена міською радою жінок спільно з Баранівською міською радою, триває.

Свій внесок у добру справу зробили працівники Баранівської міської ради, Будинку культури ім. А. Пашкевича, міського Будинку дитячої творчості, дошкільного навчального закладу «Сонечко», фізкультурно-оздоровчого комплексу та комунального підприємства «Баранівка міськводоканал». Було зібрано 236 кг картоплі, 23 кг буряка, 14 кг моркви, 23 кг цибулі та 55 кг капусти.

25 жовтня працівники міської ради на чолі з міським головою Анатолієм Душком завезли в Баранівську районну комунальну лікарню овочі.

Дана акція має на меті покращення харчування хворих стаціонару лікарні, адже на кошти, зекономлені таким чином, буде придбано більше інших необхідних продуктів.

Висловлюємо щиру вдячність тим, хто долучився до благородної справи та просимо приєднуватися до акції мешканців не тільки міста Баранівки, а й району.

Звертайтеся за тел. 3-12-99.

Міськвиконком

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1434

Друк E-mail