Міська рада жінок за роботою

Опубліковано у Архів новин

Нещодавно відбулося засідання Правління міської ради жінок. Були запрошені члени жінради та міський голова Анатолій Душко, який постійно надає допомогу в діяльності міської ради жінок. Коротко про роботу ради поінформувала голова Правління  Любов Горшкова.

Основна мета роботи ради жінок це – соціальний захист жіноцтва, допомога тим, хто її потребує. За цей час була надана допомога сім’ям АТО та  допомога на лікування;  при сприянні районної ради та адміністрації влаштовано двоє людей на роботу; брали участь у благодійних концертах, долучалися до акції  «.Даруймо радість дітям»; брали участь в конкурсах «Кращий двір» (переможці Анеля Бобровник та Ольга Ільчук, відзначені заохочувальними призами Галина Гузовська та Ярослав Бортник) та «Конкурсі млинців»,  в якому міська рада жінок виборола ІІ-ге призове місце. Я вдячна Галині Ковбан, Ользі Цимбалюк, Тамарі Кушнєр, Тетяні Панчук та Галині Норинчак за смачні млинці та участь в конкурсі.

Дуже дякуємо Миколі Івановичу Стаховичу та Віктору Ананійовичу Ейсмонту за фінансову допомогу, яку використали на призи учасникам конкурсу «Кращий двір».

На засіданні порушили питання про постійне прибирання кладовища жителями міста, родичі яких відійшли в інший світ. Не потрібно чекати вказівок, організовувань, а поки немає дощів та холоду, знайти час і свідомо йти прибирати могилки рідних.

Порушили питання щодо продовження минулорічної акції «Допоможи лікарні овочами». До слова мовити, в колективі Баранівського професійного ліцею уже обговорювали дане питання і готові допомогти лікарні. Звичайно, не у всіх гарний урожай картоплі, моркви чи буряків. Та нас багато і, думаю, що добру справу зробимо. Одне відро картоплі чи будь-яких овочів, які зможете дати на лікарню, зекономить гроші на кусочок риби чи масла…

Міська рада жінок дякує за розуміння і підтримку пропозицій, наші мудрі земляки.

З повагою, Л.Горшкова, голова Правління міської ради жінокДрук