Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Кредо майбутньої громади – енергоефективність

На шляху до створення об’єднаної територіальної громади з центром у нашому місті  значимість  бюджетно-інвестиційної  й   соціальної складової  Баранівської міської ради набуває особливої ваги. У значній мірі цьому слугує   наша давня дружба  з іноземними позичальниками - інвесторами NEFCO.

Північна  екологічна  фінансова корпорація ‒ це міжнародна фінансова організація, створена  в 1990 році країнами Північної Європи. ЇЇ діяльність повязана з фінансуванням заходів, що сприяють енергозбереженню.На відміну від інших міжнародних фінансових організацій,єдиним завданням NEFCO є фінансування проектів з позитивною дією на оточуюче середовище в регіонах по сусідству з Північними країнами.

Черговий семінар висвітлення основних аспектів проведеної  роботи в сфері енергоефективності відбувся на печерських пагорбах міста Києва 21 вересня 2016 року.Зібрання  очолили Керуючий директор NEFCO Магнус Рістедт, голова державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук, директор департаменту співробітництва з МФО Міністерства Фінансів України Вікторія Колосова, національний експерт з Угоди мерів – Оксана Кисіль.

Семінар носив не лише представницький характер.Було підписано договори на фінансування  «теплих» заходів із містами, що знаходяться у  прифронтовій зоні України - Добропіллям, Кураховим, Вугледаром, Словянськом, Мирноградом та Кремінною.

Громада Баранівки  в повній мірі обізнана про запозичення в сумі 102,6 тис.євро на проведення заходів з утеплення приміщення дитячого садка по в.Соборній.На сьогодні ми боргуємо половину -  51,3 тис. евро.Сплативши   2,9 тис. євро відсотків та отримавши дозвіл на прощення боргу  завдяки лояльній позиції  наших кредиторів, відверто радіємо появі нових надій на залучення інвестицій.Будуть вони у формі вигідних кредитів чи у формі грантів – питання часу та фінансової спроможності корпорації NEFCO.

Наша участь у статусі партнера з корпорацією NEFCO  на рівні з такими містами обласного значення як Житомир, Львів, Луцьк, Херсон, Одеса, Камінець-Подільський показує неабиякий   потенціал  Баранівки.Усі ми маємо розуміти,що  розгляд пріоритетів і можливостей  донорського співтовариства в рамках енергоефективності  слугуватиме на користь і сучасникам  і майбутнім поколінням.

Міський голова Анатолій Душко
Друк E-mail