Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Перший дзвінок покликав учнів за парти

1 вересня - особливе свято. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, чи випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті.

На свято Першого дзвінка на подвір’ях навчальних закладів Баранівки зібралися учні, вчителі, батьки, гості. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Баранівський міський голова Анатолій Душко та секретар міської ради Юрій Оханський привітали учнів, педагогів і батьків з Першовереснем та вручили подарунки навчальним закладам міста, а саме: фотоапарат та три газонокосарки-кущорізи.

Зі святом Першого дзвінка учнів привітали також керівники району, народний депутат України Володимир Литвин, директори шкіл, гімназії, ліцею, батьки представники духовенства та ін. За успіхи у навчанні учні отримали похвальні грамоти та дипломи.

Зворушливими були й концертні номери у виконанні учнів.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1375

Друк E-mail