Офіційний сайт Баранівської міської об'єднаної територіальної громади знаходиться за адресою http://www.otg.mrada-baranivka.gov.ua

 

 

 

Відбувся конкурс на кращий ескіз пам’ятного знака «Героям АТО»

26 серпня у відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на кращий ескіз пам’ятного знака «Героям АТО». До Баранівської міської ради з 10 членів комісії прибуло 9.

На конкурс свої ескізи подали Мущинська Олена Володимирівна та Оврах Андрій Володимирович.

Обговорення запропонованих проектів викликало жваву дискусію. Кожен член комісії висловив свою думку та вніс пропозиції. Було вибрано два найбільш вдалі, на думку присутніх, ескізи.

Члени комісії одноголосно проголосували за те, щоб з поправками за основу взяти ескіз Овраха А. В. Переможець попросив віддати нагороду за найкращий ескіз пам’ятного знака «Героям АТО» Олені Володимирівні, мотивуючи своє прохання тим, що її робота повністю відповідає вимогам конкурсу. Шляхом голосування було прийнято відповідне рішення.

Члени комісії звернулися до Овраха Андрія Володимировича з проханням внести деякі корективи у ескіз пам’ятного знака, який переміг, а саме: передбачити місце для написів імен героїв АТО, піраміду, яка знаходиться на задньому плані замінити іншим елементом, передбачити освітлення в темну пору доби.

Відкорегований проект переможці зобов’язалися надати на збори районної спілки учасників та ветеранів АТО «СХІД», які відбудуться у вівторок.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://mrada-baranivka.gov.ua/images/__news2016/1370

Друк E-mail